Доставка\Оплата

Доставка абажурів здійснюється за рахунок покупця.

У вартість доставки включено і якісне пакування. Так, як абажур річ досить крихка, він обов'язково упаковується в коробку з картону або фанери. Така упаковка робить доставку Вашого абажура безпечною та надійною.

 

Вартість доставки розраховується за тарифами перевізників. При розрахунку вартості враховуються вага та габаритні розміри товару, а також відстані між пунктами призначення. Доставка може здійснюватися до складу перевізника або до дверей замовника. В останньому випадку доставка зазвичай коштує дорожче.


Доставка по містах України відбувається після 100% оплати на рахунок ФОП.

При отриманні замовлення у присутності кур'єра, уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності механічних пошкоджень, перевірте комплектацію, наявність та правильність заповнення документів. Претензії на вигляд доставленого Вам товару Ви можете пред'явити тільки при передачі Вам товару. Якщо до товару немає претензій щодо цілісності та комплектації, пошкоджений та розукомплектований товар назад не приймається та сума не відшкодовується.

Абажури у "Вікторіанському" стилі знову затребувані. Ну а ми, пропонуємо виготовлення ретро-абажурів у неймовірному виконанні

Для поціновувачів прекрасного пропонуємо виготовлення абажурів з вишивкою в будь-якому виконанні.

Тепер ми надаємо послуги з ремонту та реставрації каркасних абажурів